SPOTKANIE UCZNIÓW KLASY DRUGIEJ Z PRZEDSTAWICIELAMI ZLP W RP
21 maja 2025 r. uczniowie klas drugich w ramach zajęć z doradztwa zawodowego spotkali się z przedstawicielem Związku Leśników Polskich w Rzeczpospolitej Polskiej. Prelekcję nt. "Brać leśna - utopia czy prawda" poprowadzili: Pan Włodzimierz Wojtczak – koordynator Rady Regionu Pilskiego Związku Leśników Polskich w Rzeczpospolitej Polskiej ds. współpracy ze szkołami leśnymi.
Spotkanie to pozwoliło uczniom lepiej poznać rolę związków zawodowych w środowisku pracy. Prelekcja przybliżyła młodzieży realia pracy leśników oraz możliwości wsparcia pracowników przez organizacje związkowe.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!