AWARIA WI-FI I WYBUCH DOBREJ ZABAWY
19 maja 2026 roku w internacie zrobiło się wyjątkowo głośno, kolorowo i radośnie. Tego wieczoru wychowankowie spotkali się na wspólnej dyskotece zorganizowanej przez Radę Internatu, która zadbała o muzykę, atmosferę oraz integrację mieszkańców.
Wieczór miał jednak jeden dość tajemniczy akcent. Otóż dokładnie na czas trwania dyskoteki w internacie wydarzyła się niezwykle „osobliwa awaria” internetu. Ku ogromnemu zdziwieniu mieszkańców sieć przestała działać niemal idealnie wraz z rozpoczęciem zabawy i co jeszcze bardziej zastanawiające, wróciła niedługo po jej zakończeniu.
Przypadek? Być może. Cud techniki? Niewykluczone. Działanie Rady Internatu w trosce o integrację i wyciągnięcie młodzieży zza ekranów telefonów? Tego oczywiście nikt oficjalnie nie potwierdził…
Jedno jest pewne - dzięki tej „awarii” uczestnicy wyjątkowo skutecznie skupili się na rozmowach, wspólnej zabawie i byciu razem. Okazało się, że bez internetu również można znakomicie spędzić czas, a parkiet potrafi wygrać nawet z mediami społecznościowymi.
Dzięki zaangażowaniu Rady Internatu oraz samych wychowanków udało się stworzyć wieczór pełen śmiechu, integracji i wspólnych wspomnień. Bo choć Wi-Fi na chwilę zamilkło, tego wieczoru zdecydowanie lepiej działały rozmowy, śmiech i dobra energia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!