Logo ZSL w Gioraju

SPOTKANIE UCZNIÓW KLASY DRUGIEJ Z PRZEDSTAWICIELAMI ZLP W RP

Ocena 0/5

21 maja 2025 r. uczniowie klas drugich w ramach zajęć z doradztwa zawodowego spotkali się z przedstawicielem Związku Leśników Polskich w Rzeczpospolitej Polskiej. Prelekcję nt. "Brać leśna - utopia czy prawda" poprowadzili: Pan Włodzimierz Wojtczak – koordynator Rady Regionu Pilskiego Związku Leśników Polskich w Rzeczpospolitej Polskiej ds. współpracy ze szkołami leśnymi.

Spotkanie to pozwoliło uczniom lepiej poznać rolę związków zawodowych w środowisku pracy. Prelekcja przybliżyła młodzieży realia pracy leśników oraz możliwości wsparcia pracowników przez organizacje związkowe.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności