GORAJCZYCY NA MISTRZOSTWACH SZKÓŁ W UMIEJĘTNOŚCIACH LEŚNYCH W ZAGNAŃSKU
XVI Mistrzostwa Szkół w Umiejętnościach Leśnych, które odbyły się w dniach 15–18 kwietnia 2026 roku w Zagnańsku, były pełne emocji i wyrównanej rywalizacji. Po zaciętej walce reprezentacja naszej Szkoły zajęła 6. miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali: Jan Bocheński, Krzysztof Ryło, Bartłomiej Spychała, Bartłomiej Szynkiewicz oraz Kacper Woźniak pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych Wojciecha Wardęgi.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!