Logo ZSL w Gioraju

GORAJCZYCY NA MISTRZOSTWACH SZKÓŁ W UMIEJĘTNOŚCIACH LEŚNYCH W ZAGNAŃSKU

Ocena 0/5

XVI Mistrzostwa Szkół w Umiejętnościach Leśnych, które odbyły się w dniach 15–18 kwietnia 2026 roku w Zagnańsku, były pełne emocji i wyrównanej rywalizacji. Po zaciętej walce reprezentacja naszej Szkoły zajęła 6. miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Jan Bocheński, Krzysztof Ryło, Bartłomiej Spychała, Bartłomiej Szynkiewicz oraz Kacper Woźniak pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych Wojciecha Wardęgi.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności