GDY RĘCE TWORZĄ, A SERCE PAMIĘTA – WARSZTATY WIELKANOCNE
W minionych dniach w internacie odbyły się wyjątkowe warsztaty kreatywne o tematyce wielkanocnej. Było to spotkanie, które - choć proste w formie - niosło w sobie coś więcej niż tylko pracę plastyczną. Było zatrzymaniem się na chwilę, by stworzyć coś własnymi rękami i z myślą o drugim człowieku.
W warsztatach udział wzięły wychowanki oraz jeden wychowanek, którzy z dużym zaangażowaniem przystąpili do działania. Wykorzystując różnorodne materiały: kolorowe papiery, wstążki oraz elementy dekoracyjne, uczestnicy tworzyli niepowtarzalne kartki wielkanocne. Każda praca była inna, każda niosła indywidualny ślad wrażliwości, staranności i młodzieńczej wyobraźni.
Warsztaty przebiegały w serdecznej, sprzyjającej integracji atmosferze. Był to czas rozmów, uśmiechu i wspólnego działania, a więc tego, co w wychowaniu najcenniejsze.
Wierzymy, że przygotowane kartki przyniosą wiele radości ich odbiorcom i wprowadzą wszystkich w ciepły, świąteczny nastrój Wielkanocy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!