GORAJCZYCY NA FESTIWALU NAUK W PILE
16 marca 2026 r. grupa uczniów zainteresowanych tematyką pierwszej pomocy uczestniczyła w Festiwalu Nauk w Akademii Nauk Stosowanych w Pile. Wykłady oraz ćwiczenia dotyczyły udzielania pierwszej pomocy w sytuacji porodu poza szpitalem. Uczniowie wzięli również udział w wykładzie z zakresu kryminalistyki, poświęconym nieocenionej roli owadów w poszukiwaniu dowodów przestępstw.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!