Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Ocena 0/5

W miniony piątek uczciliśmy 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Data 11 listopada stanowi symbol walki, wiary, nadziei i zwycięstwa. Jest pomnikiem wzniesionym wszystkim walczącym, który trwa w ludzkiej pamięci. Uczciliśmy ten dzień głęboką refleksją nad historią i współczesnością naszego kraju. 

Ponadto po 226 latach od napisania tekstu oraz po 96 latach od ustanowienia Mazurka Dąbrowskiego Hymnem Polski, Gorajczycy włączyli się w ogólnopolską akcję #SZKOŁADOHYMNU! Przedsięwzięcie to jest kontynuacją inicjatywy rozpoczętej w 2018 roku. Punktualnie o 11.11 zaśpiewaliśmy czterozwrotkowy Hymn Polski.  

Dziękujemy za wspólne obchody Dnia Niepodległości.  

Darz Bór
SU

Galeria zdjęć

01 02 03) IB i Pan Marcin Wicher 04) IB i Pan Marcin Wicher 05) IIA 06) IIA 07) IIB 08) IIB i Pani Agnieszka Filoda 09) IIIA 10) IIIA 11) IIIA i Pan Andrzej Junak 12) IIIB 13) IIIB 14) IVA i IVB 15) IVA 16) IVB 17) IVB 18) Samorząd Uczniowski i Pan Dyrektor Albert Tabaka 19) Samorząd Uczniowski i Pan Paweł Strawa 20) zdjęcia wykonała klasa IVA
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.