Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

DZIEŃ DRZWI OTWARTYCH SZKOŁY

Ocena 0/5

W środę 11 maja 2022 r., po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, już po raz czternasty gościliśmy uczniów klas VIII szkół podstawowych podczas Dnia Drzwi Otwartych Szkoły.

W tym roku odwiedziło nas ponad 350 osób. Wszystkich przybyłych do Goraja gości przywitał dyrektor Szkoły – Albert Tabaka, a swoje umiejętności zaprezentowali Zespół Trębaczy Myśliwskich oraz wabiarze. Podczas pobytu w naszej Szkole goście mieli okazję uczestniczyć m.in. w miniwarsztatach przyrodniczych, pokazach: umiejętności posługiwania się urządzeniami wykorzystywanymi do prac leśnych w wykonaniu naszych uczniów, gorajskich łuczników i arborystyki, czy ratownictwa medycznego w wykonaniu studentów z Katedry Ratownictwa Medycznego Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile. W tym roku na swoim stoisku prezentował się także Oddział Państwowej Inspekcji Pracy w Pile. Ponadto goście zwiedzali obiekty szkolne: zamek Hochbergów – internat i odnowiony pawilon szkolny oraz Centrum Promocji Lasów Państwowych „Goraj-Zamek”. Podczas pobytu można było wysłuchać koncertu szkolnego zespołu muzycznego oraz zgłębić tajniki szlachetnej sztuki wabienia jeleni przy „paśniku” pełnym leśnych smaków. Chętni goście mogli spróbować swoich sił w XIV edycji Gorajskich Konkursów – przyrodniczym, ortograficznym i plastycznym. Wszyscy laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody i buki „Mądrusie”.

Spotkanie zakończyło się wspólnym posiłkiem na dziedzińcu zamkowym.

Wyniki Konkursu Przyrodniczego:

I miejsce Alan Matz (SP Romanowo Dolne)

II miejsce Martyna Majewska (SP Gębice)

III miejsce Aleksandra Wolniewicz (SP Gębice)

Wyniki Konkursu Ortograficznego:

I miejsce Igor Miodowski (SP Lubasz)

II miejsce Zuzanna Lewandowska (SP Boruszyn)

III miejsce Zuzanna Dubiał (SP nr 2 Czarnków)

Wyniki Konkursu Plastycznego:

I miejsce Noemi Buchholz (SP Romanowo Dolne)

II miejsce Maja Taraskiewicz (SP nr 2 Czarnków)

III miejsce Kinga Szuta, Anna Baranowska (SP Gębice)

Prace wszystkich uczestników Konkursu Plastycznego do obejrzenia w galerii.

Galeria zdjęć

I miejsce Noemi Buchholz SP ROMANOWO DOLNE II miejsce Maja Taraskiewicz SP NR 2 CZARNKÓW III miejsce Kinga Szuta, Anna Baranowska SP Gębice Maja Wiatrowska, Wiktoria Jędrzejczak SP LUBASZ Kinga Furman, Olga Kurowska SP MŁYNKOWO Amelia Brzeska SP NR 1 WRONKI Klaudia Krupka, Maja Grygianiec SP NR 1 WRONKI Nikodem Albin SP LUBASZ
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.