SPŁYW KAJAKOWY KLASY 4A
26 maja 2026 roku uczniowie klasy 4a wzięli udział w kolejnej wspaniałej wyprawie. Był to już nasz trzeci wspólny spływ kajakowy.
Tym razem trasa wiodła malowniczym szlakiem z miejscowości Prostynia do Drawna. Pogoda była wprost wymarzona – słoneczna aura i zachwycające widoki towarzyszyły nam przez cały czas. Choć na rzece pojawiały się przeszkody wymagające sprytu i współpracy, nasi uczniowie świetnie się bawili i z uśmiechem pokonywali każde powalone drzewo. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Edyty Musiałek, dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu i doskonałej organizacji spływ był tak udany. Pani Edyta zadbała również o to, by nikt nie wrócił do internatu głodny i przygotowała dla nas wszystkich wyjątkowe pyszności.
Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i już nie możemy doczekać się kolejnej wyprawy!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!