Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

GORAJCZYCY NA „TRÓJPOLÓWCE”

Ocena 0/5

21 października 2023r. w miejscowości Podgaje, na Zielonym Punkcie Kontrolnym wyznaczonym na terenie Nadleśnictwa Lipka, odbył się drugi bieg na orientację z cyklu „Trójpolówka”. Jest to jedna z licznych inicjatyw podejmowanych przez Stowarzyszenie Złotowski Korpus Ekspedycyjny. Działania Stowarzyszenia służą rozwijaniu aktywności fizycznej dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W biegu uczestniczyło 16 uczniów 
z Zespołu Szkół Leśnych w Goraju: Tomasz Talma, Dominika Wojtczak, Amelia Geller, Bartłomiej Szynkiewicz, Radosław Kuśmirek, Katarzyna Judek, Filip Burzyński, Alan Szymankiewicz, Jakub Kemnitz, Dawid Romanowski, Nadia Solarska, Aleksandra Wawrzyniak-Michalska, Zofia Kowalska, Józefina Kaźmierska, Filip Zieliński i Julia Dmitrzuk. Zmagania te były świetną okazją do treningu, zarówno  dla początkujących jak 
i zaawansowanych biegaczy. Drużyna z Goraja potraktowała je jako element przygotowań do przyszłorocznych ważnych startów w Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Europy w Biegach na Orientację. 

Po zakończeniu biegu na uczestników czekał ciepły smaczny posiłek – krupnik oraz kiełbasa przy ognisku. Już teraz dziękujemy Złotowskiemu Korpusowi Ekspedycyjnemu za zaproszenie na trzeci, ostatni bieg z cyklu „Trójpolówka”, który odbędzie się niebawem, na terenie Leśnictwa Kiełpin.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.