Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

13 MEDALI NA MISTRZOSTWACH SZKÓŁ LEŚNYCH W BIEGACH NA ORIENTACJĘ

Ocena 0/5

W dniach 1-2 października 2022 r. reprezentacja ZSL Goraj uczestniczyła w Mistrzostwach Szkół Leśnych w Biegach na Orientację. Organizatorami imprezy byli: Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi, Uczniowski Klub Sportowy „Włóczykij” przy Publicznej Szkole Podstawowej w Osieku, Bractwo Czarnej Wody oraz Nadleśnictwo Osie.

W zawodach wzięło udział 5 szkół leśnych, tj.: TL Tuchola, TL Białowieża, TL Milicz, ZSL Ruciane Nida oraz ZSL Goraj, łącznie starowało 74 zawodników.

Pierwsza runda Mistrzostw odbyła się przy stadionie sportowym w miejscowości Osie, natomiast druga runda w okolicach jeziora Tuszynek w Osieku koło Skórcza.

Gorajską drużynę reprezentowali: Amelia Geller, Dominika Wojtczak, Julia Przybył, Judek Katarzyna, Wiktoria Wojtkowska, Judek Filip, Tomasz Talma, Szymon Eichman, Bartłomiej Spychała, Bartłomiej Szynkiewicz, Jakub Molik, Fryderyk Pucek, Stanisław Stanisławski, Mikołaj Ewert, Wiktor Szmyt. Trener drużyny: Zygmunt Jeliński, opiekunowie: Piotr Ryżek, Remigiusz Molski.

Zawody rozegrane zostały w bardzo życzliwej i sportowej atmosferze. Poza rywalizacją na trasach przewidziano także spotkanie integracyjne w kręgielni, które poza zabawą dało możliwość omówienia i przeanalizowania „na gorąco” wyników zmagań.

Gratulujemy organizacji Mistrzostw. Za wsparcie gorajskiej drużyny dziękujemy nadleśnictwom RDLP w Pile oraz Stowarzyszeniu „Inicjatywa Gorajska”.

Kolejne wyzwania już wkrótce: Mistrzostwa Polski Leśników w Biegach na Orientacje (Nadleśnictwo Przytok - RDLP Zielona Góra, 19 -20 maja 2023) oraz Mistrzostwa Europy Leśników w Biegu na Orientację (Litwa, 25-29 czerwca 2023).

Wyniki:

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ NA ROK 2022:

 • I miejsce – ZSL Goraj
 • II miejsce – TL Tuchola
 • III miejsce – TL Białowieża
 • IV miejsce – ZSL Ruciane Nida
 • V miejsce – TL Milicz

 

WYNIKI INDYWIDUALNE GORAJCZYKÓW:

Wyniki I rundy Mistrzostw:

Kategoria K16 (długość trasy 3,1 km)

 • I miejsce Dominika Wojtczak
 • IV miejsce Julia Przybył
 • V miejsce Amelia Geller
 • VII miejsce Wiktoria Wojtkowska
 • VIII miejsce Katarzyna Judek

Kategoria M16 (długość trasy 3,6 km)

 • I miejsce Tomasz Talma
 • II miejsce Bartłomiej Szynkiewicz
 • III miejsce Szymon Eichman
 • IV miejsce Stanisław Stanisławski
 • V miejsce Wiktor Szmyt

Kategoria M18 (długość trasy 4,2 km)

 • II miejsce Szymon Eichman
 • IX miejsce Filip Judek

Kategoria M20 (długość trasy 4,8 km)

 • II miejsce Jakub Molik
 • III miejsce Fryderyk Pucek

Wyniki II rundy Mistrzostw:

Kategoria K16 (długość trasy 4,8 km)

 • I miejsce Dominika Wojtczak
 • III miejsce Amelia Geller
 • IV miejsce Wiktoria Wojtkowska
 • VII miejsce Katarzyna Judek

Kategoria M16 (długość trasy 6,0 km)

 • II miejsce Bartłomiej Spychała
 • III miejsce Stanisław Stanisławski
 • IV miejsce Bartłomiej Szynkiewicz
 • IX miejsce Mikołaj Ewert
 • XIII Tomasz Talma

Kategoria M18 (długość trasy 7,3 km)

 • II miejsce Szymon Eichman
 • III miejsce Filip Judek

Kategoria M20 (długość trasy 8,4 km)

 • I miejsce Jakub Molik

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.