Z LEŚNĄ PASJĄ KU WIOŚNIE
19 marca w naszym internacie odbyły się wyjątkowe obchody Pierwszego Dnia Wiosny pod hasłem „Z leśną pasją witamy wiosnę w Goraju!”. Wydarzenie zgromadziło wychowanków oraz wychowawców, którzy wspólnie celebrowali nadejście nowej pory roku.
W ramach obchodów uczniowie mieli okazję wykazać się wiedzą przyrodniczą, uzupełniając teksty o wiośnie w lesie, a także kreatywnością, tworząc hasła żegnające zimę. Dużym zainteresowaniem cieszyło się przygotowanie „żywej Marzanny”, gdzie wychowankowie projektowali oryginalne stroje inspirowane budzącą się do życia przyrodą.
Nie zabrakło również akcentów artystycznych – grupy przygotowały własne piosenki i wiersze, które zaprezentowały podczas wspólnego ogniska. Sportowych emocji dostarczył wiosenny tor przeszkód, w którym liczył się nie tylko czas, ale i współpraca zespołowa.
Obchody Pierwszego Dnia Wiosny w Goraju były nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale także do rozwijania kreatywności, współpracy i integracji całej społeczności szkolnej.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!