Logo ZSL w Gioraju

Z LEŚNĄ PASJĄ KU WIOŚNIE

Ocena 0/5

19 marca w naszym internacie odbyły się wyjątkowe obchody Pierwszego Dnia Wiosny pod hasłem „Z leśną pasją witamy wiosnę w Goraju!”. Wydarzenie zgromadziło wychowanków oraz wychowawców, którzy wspólnie celebrowali nadejście nowej pory roku. 

W ramach obchodów uczniowie mieli okazję wykazać się wiedzą przyrodniczą, uzupełniając teksty o wiośnie w lesie, a także kreatywnością, tworząc hasła żegnające zimę. Dużym zainteresowaniem cieszyło się przygotowanie „żywej Marzanny”, gdzie wychowankowie projektowali oryginalne stroje inspirowane budzącą się do życia przyrodą.

Nie zabrakło również akcentów artystycznych – grupy przygotowały własne piosenki i wiersze, które zaprezentowały podczas wspólnego ogniska. Sportowych emocji dostarczył wiosenny tor przeszkód, w którym liczył się nie tylko czas, ale i współpraca zespołowa.

Obchody Pierwszego Dnia Wiosny w Goraju były nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale także do rozwijania kreatywności, współpracy i integracji całej społeczności szkolnej.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności