Logo ZSL w Gioraju

WALNE ZEBRANIE SZKOLNEGO KOŁA KYNOLOGICZNEGO

Ocena 0/5

Po południu, 18 marca 2026 r., odbyło się Walne Zebranie Szkolnego Koła Kynologicznego – drugie  najważniejsze zebranie statutowe. Spotkaliśmy się w miłej i sprzyjającej atmosferze, podsumowując dotychczasową działalność oraz wyznaczając kierunki na przyszłość.

Podczas zebrania ustępujący Zarząd w składzie:

  • Prezes – Norbert Witecki
  • Wiceprezes – Filip Łech
  • Sekretarz – Dominika Wojtczak

przedstawił sprawozdanie ze swojej działalności. Exposé sprawozdawcze wygłosił ustępujący Prezes, podsumowując lata pracy, rozwój Koła oraz podejmowane inicjatywy.

Następnie powołano komisję wyborczą i przeprowadzono wybory nowego Zarządu. Zgodnie z ich wynikami funkcje objęli:

  • Prezes – Filip Łech
  • Wiceprezes – Maria Balcerowiak
  • Sekretarz – Szymon Witczak

Nowo wybrany Prezes przedstawił plan działalności Koła na najbliższy okres, podkreślając chęć dalszego dynamicznego rozwoju oraz kontynuacji dotychczasowych działań. Spotkał się on z dużą przychylnością zarówno członków, jak i opiekunów Koła.

Podczas zebrania wyrażono również zgodę na powołanie komisji ds. organizacji 5-lecia Koła, które już niebawem zostanie oficjalnie utworzone.

Nowy Zarząd złożył także wniosek formalny o nadanie tytułu członka honorowego „Prezesowi Seniorowi” kol. Norbertowi Witeckiemu w uznaniu za jego zaangażowanie, podtrzymywanie tradycji, promocję Koła oraz pełnienie funkcji Prezesa w latach 2022–2026. Wniosek został przyjęty jednogłośnie.

Dziękujemy ustępującemu Zarządowi i Opiekunom za ogrom pracy i zaangażowania, a nowemu życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów w dalszym rozwijaniu naszej wspólnej pasji!

Darz Bór!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności