WALNE ZEBRANIE SZKOLNEGO KOŁA KYNOLOGICZNEGO
Po południu, 18 marca 2026 r., odbyło się Walne Zebranie Szkolnego Koła Kynologicznego – drugie najważniejsze zebranie statutowe. Spotkaliśmy się w miłej i sprzyjającej atmosferze, podsumowując dotychczasową działalność oraz wyznaczając kierunki na przyszłość.
Podczas zebrania ustępujący Zarząd w składzie:
- Prezes – Norbert Witecki
- Wiceprezes – Filip Łech
- Sekretarz – Dominika Wojtczak
przedstawił sprawozdanie ze swojej działalności. Exposé sprawozdawcze wygłosił ustępujący Prezes, podsumowując lata pracy, rozwój Koła oraz podejmowane inicjatywy.
Następnie powołano komisję wyborczą i przeprowadzono wybory nowego Zarządu. Zgodnie z ich wynikami funkcje objęli:
- Prezes – Filip Łech
- Wiceprezes – Maria Balcerowiak
- Sekretarz – Szymon Witczak
Nowo wybrany Prezes przedstawił plan działalności Koła na najbliższy okres, podkreślając chęć dalszego dynamicznego rozwoju oraz kontynuacji dotychczasowych działań. Spotkał się on z dużą przychylnością zarówno członków, jak i opiekunów Koła.
Podczas zebrania wyrażono również zgodę na powołanie komisji ds. organizacji 5-lecia Koła, które już niebawem zostanie oficjalnie utworzone.
Nowy Zarząd złożył także wniosek formalny o nadanie tytułu członka honorowego „Prezesowi Seniorowi” kol. Norbertowi Witeckiemu w uznaniu za jego zaangażowanie, podtrzymywanie tradycji, promocję Koła oraz pełnienie funkcji Prezesa w latach 2022–2026. Wniosek został przyjęty jednogłośnie.
Dziękujemy ustępującemu Zarządowi i Opiekunom za ogrom pracy i zaangażowania, a nowemu życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów w dalszym rozwijaniu naszej wspólnej pasji!
Darz Bór!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!