Logo ZSL w Gioraju

SUKCES UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ LEŚNYCH W GORAJU W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNYM „PODRÓŻ W NATURĘ”

Ocena 0/5

20 maja w Młodzieżowym Domu Kultury w Trzciance odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Plastyczno-Fotograficznego „Podróż w naturę” oraz otwarcie wystawy najlepszych prac konkursowych. W wydarzeniu uczestniczyli młodzi artyści, ich opiekunowie oraz zaproszeni goście.

Konkurs, zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance, inspirowany był pięknem przyrody i zachęcał uczestników do ukazania krajobrazu naturalnego, osobliwości polskiej przyrody oraz zjawisk przyrodniczych. Tematyka konkursu szczególnie bliska jest społeczności Zespołu Szkół Leśnych im. inż. Jana Kłoski w Goraju, ponieważ łączy wrażliwość artystyczną z uważną obserwacją świata natury.

Z ogromną radością informujemy, że w gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej Szkoły. W kategorii szkół średnich rewelacyjne wyniki uzyskali:

  • I miejsce – Oliwia Piękiewska
  • II miejsce Gustaw Kaźmierczak
  • II miejsce – Jeremi Adamski
  • III miejsce – Agata Żętkowska

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że na konkurs wpłynęło aż 75 fotografii. Spośród tak licznego grona prac uczniowie Zespołu Szkół Leśnych w Goraju uzyskali bardzo wysokie wyniki, zdobywając miejsca na podium w kategorii szkół średnich. To osiągnięcie pokazuje, że ich fotografie wyróżniły się wrażliwością, pomysłowością oraz umiejętnością uchwycenia piękna przyrody.

Podczas uroczystości laureaci odebrali zasłużone dyplomy i nagrody, które wręczyła dyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance Pani Agnieszka Nowicka. Wszyscy obecni mieli również okazję obejrzeć wystawę najlepszych prac konkursowych, prezentującą różnorodne spojrzenia młodych twórców na naturę.

Sukces naszych uczniów jest powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej i internackiej. Pokazuje, że młodzież ZSL w Goraju nie tylko interesuje się przyrodą, ale potrafi także świadomie, twórczo i z dużą wrażliwością ją obserwować. Fotografia przyrodnicza wymaga cierpliwości, uważności oraz dostrzegania detali, które często umykają w codziennym pośpiechu.

Serdecznie gratulujemy Oliwii, Gustawowi, Jeremiemu oraz Agacie osiągniętych wyników. Życzymy dalszego rozwijania pasji fotograficznych i artystycznych, wielu inspirujących kadrów oraz kolejnych sukcesów w konkursach. Podziękowania kierujemy również do organizatorów za stworzenie młodzieży możliwości zaprezentowania swoich talentów i wrażliwości na piękno natury.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności