Logo ZSL w Gioraju

SŁODKI AKCENT

Ocena 0/5

Dzień Dziecka to święto, podczas którego nawet najstarsi wychowankowie na chwilę przypominają sobie, że wciąż mają w sobie coś z dziecka. W grupie VIII nie mogło więc zabraknąć słodkiego akcentu, który przygotowała dla swoich wychowanków p. Magdalena Kulwas.

Słodkości zniknęły w tempie, które mogłoby zainteresować naukowców badających zjawiska nadprzyrodzone, a na twarzach wychowanków szybko pojawiły się uśmiechy. Rozmowom, żartom i dobrej atmosferze nie było końca.

Była to okazja do wspólnego świętowania, zrobienia kilku pamiątkowych zdjęć oraz udowodnienia, że czasem naprawdę niewiele potrzeba, by poprawić humor całej grupie.

Jak widać, Dzień Dziecka można obchodzić na wiele sposobów, ale słodki poczęstunek od lat pozostaje rozwiązaniem sprawdzonym i wyjątkowo skutecznym.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności