Logo ZSL w Gioraju

GORAJSCY ARBORYŚCI NA MISTRZOSTWACH POLSKI WE WSPINACZCE DRZEWNEJ

Ocena 0/5

W dniach 29-30 maja 2026 r. w Milanówku odbyły się XIII Mistrzostwa Polski we Wspinaczce Drzewnej. W imprezie aktywnie uczestniczyła Sekcja Gorajskich Arborystów.

Nasi uczniowie: Jeremi Adamski, Filip Burzyński i Alan Szymankiewicz już od czwartku wspierali organizatorów jako wolontariusze, pomagając w przygotowaniu poszczególnych konkurencji. W piątek i sobotę mieli okazję pełnić funkcję sędziów oraz z bliska obserwować zmagania najlepszych arborystów w Polsce.

Udział w mistrzostwach był dla nich cennym doświadczeniem i doskonałą okazją do zdobycia praktycznej wiedzy i już zapowiadają, że w przyszłym roku sami wystartują w zawodach jako uczestnicy.

W mistrzostwach rywalizował także nauczyciel i opiekun sekcji, Wojciech Wardęga, który zajął 16. miejsce.

Dziękujemy Federacji Arborystów Polskich za doskonałą organizację Mistrzostw, życzliwą atmosferę oraz możliwość zdobycia nowych doświadczeń.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności