ZATRZYMAJMY WODĘ WOKÓŁ NAS – UDZIAŁ UCZNIÓW W KONFERENCJI
15 kwietnia 2026 r. uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w konferencji pt. „Zatrzymajmy wodę wokół nas! – dobre praktyki na obszarach rolnych, leśnych i miejskich”, która odbyła się w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.
Podczas konferencji uczniowie wysłuchali wystąpień ekspertów oraz poznali przykłady działań związanych z ochroną zasobów wodnych i retencją. Udział w konferencji był cenną lekcją na temat znaczenia wody w środowisku oraz sposobów jej racjonalnego gospodarowania.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!