25 wrześnnia 2021 r. naszą Szkołę odwiedzili absolwenci Technikum Leśnego w Goraju z lat 1961-1966. Wspaniałe wspomnienia.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!