Logo ZSL w Gioraju

WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ W KLASIE 3B

Ocena 0/5

22 listopada, jak co piątek, o godzinie 7:30 rozpoczęliśmy lekcje wychowawczą. Tym razem jednak zostaliśmy zaskoczeni wizytą trzech gości. Trio w składzie: Maciej Urbaniak, Zofia Kałużniak i Bartłomiej Szynkiewicz z klasy 4a przeprowadziło zajęcia na temat pierwszej pomocy przedmedycznej. Rozpoczęliśmy od nauki sprawdzenia przytomności osoby, a później przeszliśmy od wiedzy teoretycznej do wykorzystania jej w praktyce na fantomach (i nie tylko), na których ćwiczyliśmy RKO. Zajęcia zakończyliśmy nauką ustawiania osoby poszkodowanej do pozycji bezpiecznej oraz obracania osoby nieprzytomnej na plecy. Dziękujemy osobom z kółka pierwszej pomocy za profesjonalne szkolenie i życzymy sukcesów podczas Mistrzostw Polski Szkół Leśnych w udzielaniu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej w Brynku. 

Jano Felsmann  

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności