Szary poniedziałkowy wieczór w gorajskim zamku minął na…harcach, tańcach i podskokach. Szkolna brać spotkała się na DYSKOTECE z okazji minionego Dnia Chłopaka. A co się działo, można zobaczyć na krótkiej fotorelacji.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!