Logo ZSL w Gioraju

SYGNALIŚCI NA 7 NOCY MUZEÓW W CHODZIEŻY

Ocena 0/5

27 maja 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chodzieży odbyła się 7 Noc Muzeów. W tym roku odbyła się pod hasłem ,,chodzieskiego Bractwa Strzeleckiego”. Goście mogli wysłuchać prezentacji o historii powstania bractwa oraz wspomnień samych braci. Zwiedzaniu wystaw, w tym dotyczącej historii bractw wielkopolskich, towarzyszył wystrzał z hakownicy. Ponadto wieczór umilił nam koncert trębaczy myśliwskich z Goraja, który omawiał i wygrywał kolejne myśliwskie zawołania.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności