Logo ZSL w Gioraju

SUKCESY GORAJCZYKÓW W ETAPIE POWIATOWYM XVI PONADPOWIATOWEJ OLIMPIADY EKOLOGICZNEJ SUBREGIONU PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSKI

Ocena 0/5

3 października 2025 r. w Starostwie Powiatowym w Czarnkowie przeprowadzono etap powiatowy XVI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski. W olimpiadzie wzięło udział 42 uczniów z terenu powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Naszą Szkołę reprezentowało troje uczniów wyłonionych w etapie szkolnym: Maria Balcerowiak, Wojciech Łech i Jakub Kemnitz. Uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze: Wojciech Łech zajął I miejsce, a Jakub Kemnitz wywalczył wyróżnienie. Tym samym obaj zakwalifikowali się do etapu ponadpowiatowego, który odbędzie się 17 listopada br. w Pile. Gratulujemy!

Szczegółowa relacja oraz zdjęcia na stronie Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego https://czarnkowsko-trzcianecki.pl/aktualnosci/mlodziez-z-pasja-do-ekologii.html

reprezentanci ZSL Goraj

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności