Logo ZSL w Gioraju

PAMIĘTAMY...

Ocena 0/5

"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci"
- Wisława Szymborska -


1 listopada jest dniem, w którym wspominamy bliskich, osoby ważne w naszym życiu i tych, którzy zasługują na szczególną pamięć. Dlatego też, po raz kolejny, bierzemy udział w akcji #SZKOŁAPAMIĘTA. Gorajczycy przyozdobili znicze, które rozpalą światełko pamięci na grobach osób bliskich naszej szkole. Prosimy, pamiętajcie o tych, którzy odeszli, aby mogli przetrwać w sercu i pamięci następnych pokoleń.

SU

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności