Logo ZSL w Gioraju

I BIEG GORAJCZYKA – DZIEŃ DZIECKA W LEŚNYM WYDANIU

Ocena 0/5

2 czerwca 2026 r. odbyła się pierwsza edycja Biegu Gorajczyka. Wydarzenie to  zintegrowało całą społeczność szkolną.

W organizację biegu zaangażowali się nauczyciele przedmiotów zawodowych pod kierunkiem pana Piotra Mądrzaka. Dzięki ich pracy uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w 16 różnorodnych konkurencjach, wymagających zarówno sprawności fizycznej, jak i wiedzy oraz współpracy zespołowej.

Do rywalizacji stanęło osiem drużyn. Zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, determinacją i sportową postawą. Emocje towarzyszyły uczestnikom do samego końca, a rywalizacja przebiegała w atmosferze wzajemnego szacunku i zasad fair play.

Nad prawidłowym przebiegiem wszystkich konkurencji czuwało 32 sędziów stanowiskowych, których profesjonalizm i zaangażowanie pozwoliły na sprawną realizację całego wydarzenia.

Szczególne podziękowania należą się również głównym organizatorom biegu: Katarzynie Judek, Marii Balcerowiak, Zuzannie Korzeniowskiej, Hubertowi Hundtowi i Filipowi Łechowi. Ich energia, poświęcony czas i doskonała współpraca przyczyniły się do sukcesu tego przedsięwzięcia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom, sędziom, organizatorom oraz kibicom za stworzenie wyjątkowej atmosfery. Już dziś z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję.

WYNIKI:

  • Miejsce 1 - klasa 3b i 1a 
  • Miejsce 2 - klasa 4a
  • Miejsce 3 - klasa 4b 

Konkurencje dodatkowe:

  • Najdłuższy czas: 1a
  • Najszybszy bieg: 4a 
  • Najciekawsze stroje: 3a

Zmiana łańcucha:

  • Bartłomiej Spychała
  • Krzysztof Ryło 
  • Kacper Woźniak

Szczegółowe wyniki

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności