GORAJCZYCY NA KONKURSIE „PTAKI LASÓW” PTOP SALAMANDRA
14 marca 2026 r. aż pięcioro naszych uczniów – Jakub Walkowiak, Grzegorz Lewandowski, Józefina Kaźmierska, Jeremi Adamski oraz Emil Nowak – podjęło wyzwanie uczestnictwa w wymagającym, sprawdzającym ogromną wiedzę konkursie organizowanym przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra” pt. „Ptaki lasów”. Najbliżej pierwszej dziesiątki znaleźli się Jakub Walkowiak oraz Jeremi Adamski.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy zaangażowania i pasji. To był bardzo inspirujący wyjazd!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!