Logo ZSL w Gioraju

FINAŁ WIOSENNEJ KAMPANII FENOLOGICZNEJ

Ocena 0/5

Wiosenna Kampania Fenologiczna dobiegła końca. Przez kilka miesięcy uczniowie klasy 3b dokonywali pomiarów fenologicznych, które potem wysłane zostały do bazy danych NASA. Organizatorzy programu GLOBE, którzy koordynują ten międzynarodowy projekt, przyznali naszej szkole świadectwo uczestnictwa w tym przedsięwzięciu.

certyfikatGLOBE

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności