Z oby dwoma rocznikami miałem przyjemność sie uczyć ! Szkoda, że nie ma pod zdjęciami podanych nazwisk ! Na fotce 74 rozpoznałem mgr M. Komosińskiego i prof. A . Przesłańskiego oraz absolwenta Mariusza Liebeka.
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię - to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!