Logo ZSL w Gioraju

ZAPŁONĘŁO OGNISKO PRZYJAŹNI

Ocena 0/5

23 września 2025 roku w Internacie Zespołu Szkół Leśnych w Goraju odbyło się spotkanie II grupy wychowawczej pod opieką wychowawcy Bogdana Olkuśnika.

W ten jesienny wieczór, w otoczeniu bukowego lasu, wychowankowie zgromadzili się przy ognisku. Kolacja, której głównym punktem było pieczenie kiełbasek, szybko zamieniła się w prawdziwe spotkanie integracyjne. Ognisko stało się okazją nie tylko do wspólnego posiłku, ale również do długich rozmów i budowania relacji. Szczególnego znaczenia nabrała różnorodność wiekowa uczestników – starsi wychowankowie dzielili się doświadczeniem, a młodsi z ciekawością słuchali rad i opowieści.

To wydarzenie udowodniło, że w Internacie więzi tworzą się nie tylko podczas codziennych obowiązków, ale także w prostych chwilach – przy ogniu, rozmowie i wspólnym posiłku.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności