Logo ZSL w Gioraju

ZAKOŃCZENIE WIOSENNEJ KAMPANII FENOLOGICZNEJ GLOBE 2025

Ocena 0/5

W czerwcu uczennice klasy pierwszej, Julia Rosół i Oliwia Stawujak, z sukcesem zakończyły udział w Wiosennej Kampanii Fenologicznej GLOBE 2025. Dzięki swojej aktywnej pracy badawczej i zaangażowaniu w obserwację zjawisk przyrodniczych, uczennice zdobyły cenne doświadczenie oraz certyfikat potwierdzający udział w projekcie. Certyfikat otrzymał również opiekun projektu, pan Andrzej Junak, który wspierał uczennice na każdym etapie kampanii.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w naukowych wyzwaniach!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności