Logo ZSL w Gioraju

WYCIECZKA KLASY IIIb DO NADLEŚNICTWA DUROWO

Ocena 0/5

11 kwietnia 2022 r. odbyła się wycieczka uczniów klasy IIIb do Nadleśnictwa Durowo. Uczniowie pod opieką nauczycieli Pana Marka Nadolnego i Pani Agnieszki Filody, korzystając z gościnności Nadleśniczego Nadleśnictwa Durowo Pana Sławomira Kołacza, mogli zapoznać się z pracą terenową Służby Leśnej. Wycieczka była wartościowym wyjazdem, poszerzającym już zdobytą wiedzę, pokazującym ciekawe i znaczące leśne tereny.

Serdecznie dziękujemy Nadleśniczemu Nadleśnictwa Durowo Panu Sławomirowi Kołaczowi, służbie terenowej nadleśnictwa oraz specjalistom zaangażowanym w realizację programu wycieczki. Darz Bór!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności