Logo ZSL w Gioraju

WYCIECZKA II KLAS DO DRAWIEŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO

Ocena 0/5

W środę 26. października 2022 r. klasy 2a i 2b wzięły udział w wycieczce edukacyjno-krajoznawczej do Drawieńskiego Parku Narodowego. W trakcie całodniowej wędrówki po parku mieliśmy okazję obejrzeć poniemieckie fortyfikacje sprzed Drugiej Wojny Światowej, zwiedzić wystawę ichtiologiczną, „popływać” na symulatorze kajaku, zapoznać się z lokalną historią i kulturą tego malowniczego obszaru oraz odwiedzić jedną z najstarszych na świecie, nadal czynną, elektrownę wodną. Znalazł się też czas na wspólny posiłek przy ognisku. Dziękujemy towarzyszącym nam pracownikom DPN za przeciekawą organizację tego dnia.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności