Logo ZSL w Gioraju

WSPÓLNA ZABAWA, INTEGRACJA I BIGOS, CZYLI DZIEŃ DZIECKA W INTERNACIE

Ocena 0/5

3 czerwca br. w Internacie Zespołu Szkół Leśnych w Goraju odbyły się wyjątkowe obchody Dnia Dziecka. Było to przede wszystkim święto młodych, pełnych energii i pomysłów ludzi, którzy każdego dnia tworzą atmosferę tego miejsca. Wychowankowie mieli okazję odpocząć od codziennych obowiązków i wziąć udział w różnorodnych atrakcjach, które zintegrowały grupy wychowawcze.

Uczniowie rozpoczęli świętowanie od zajęć plastycznych, wykonując karykatury swoich wychowawców. W pracach wykazali się kreatywnością i wyobraźnią. Następnie współpracowali przy tworzeniu żywych rzeźb – gdzie wcielali się w rozmaite postacie, formy, tworząc niecodzienne i zabawne instalacje z własnych ciał. Nie zabrakło też emocjonujących konkurencji sportowo-ruchowych. Młodzież rywalizowała w kalamburach, sprawdzając swoją zdolność do komunikacji bez słów. Później rozegrano mecz w dwa ognie, który wzbudził wiele emocji i przebiegł w atmosferze zdrowej rywalizacji. Zwieńczeniem zmagań była wspólna zabawa w przeciąganie liny. W sportowych zmaganiach najwięcej punktów zdobyła grupa V tzw. Podlasie, która poprzez pełne zaangażowanie wszystkich członków grupy wykazała się ogromem ducha walki i pomysłowością. 

Wydarzenie przebiegło w radosnej atmosferze, sprzyjającej budowaniu więzi. Dzień Dziecka w Internacie był nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do rozwijania kreatywności, współpracy i wzajemnego szacunku. A na zakończenie… coś, co łączy wszystkich najlepiej – ognisko, bigos i wspólne podsumowanie dnia, bo nasz Internat to przecież coś więcej niż tylko miejsce do spania, to nasz wspólny dom.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności