Logo ZSL w Gioraju

WOLONTARIAT NA WIELKANOC

Ocena 0/5

„Wolontariusze niekoniecznie mają czas, oni mają serce…"

Elizabeth Andrew

W myśl tej zasady postępują nasi - gorajscy wolontariusze. Szkolne Koło Wolontariatu działające przy Zespole Szkół Leśnych w Goraju kolejny raz podjęło działania na rzecz pomocy innym. Pracowita młodzież zorganizowała kiermasz wielkanocny, z którego dochód przeznaczono w całości na potrzeby dwóch wymagających wparcia osób. Dzięki wspólnym działaniom i hojności uczniów, pracowników naszej Szkoły oraz właścicielom Zakładu Usług Leśnych Państwu Joannie i Mariuszowi Kasprzak z Gościeszyna udało nam się zebrać 1042,00 zł, za co wszystkim z całego serca DZIĘKUJEMY!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności