Logo ZSL w Gioraju

W GORAJU WABILI JELENIE

Ocena 0/5

26 października 2024 r. w Goraju odbył się XXI Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni. W tym roku uczestniczyło w nim 29 wabiarzy, w tym 15 uczniów naszej Szkoły. Najlepszym wabiarzem okazał się Tomasz Gurzyński, drugie miejsce zajął Andrzej Misiak, a trzecie Tomasz Goździejewski. W ramach Konkursu ogólnopolskiego przeprowadzono X Mistrzostwa Szkoły w Szlachetnej Sztuce Wabienia Jeleni. Najlepszym wabiarzem w Szkole został Mikołaj Ewert, drugie miejsce zajął Dawid Nowicki, a trzecie miejsce Maksymilian Krugiołka. Gratulujemy!

Relacja filmowa z XXI Ogólnopolskiego Konkursu Wabienia Jeleni

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności