Logo ZSL w Gioraju

UDZIAŁ UCZNIÓW KLASY 1B W JESIENNEJ KAMPANII FENOLOGICZNEJ GLOBE

Ocena 0/5

Uczniowie klasy 1b — Jakub Walkowiak i Michał Paprota — wzięli udział w Jesiennej Kampanii Fenologicznej GLOBE, reprezentując naszą szkołę z zaangażowaniem i pasją. Przez cały czas trwania kampanii systematycznie prowadzili obserwacje przyrodnicze i przesyłali zebrane dane, wnosząc cenny wkład w międzynarodowy projekt naukowy.

Ponadto przygotowali starannie opracowaną prezentację (Globe 1.pptx), która podsumowuje pięcioletni dorobek szkoły w ramach Jesiennej Kampanii Fenologicznej GLOBE, ukazując najważniejsze obserwacje, wnioski oraz znaczenie uczestnictwa w badaniach fenologicznych dla edukacji ekologicznej. Kampania została oficjalnie zakończona na początku grudnia, a pod koniec miesiąca nasza szkoła otrzymała pamiątkowe certyfikaty potwierdzające udział i zaangażowanie w projekt. Gratulujemy Jakubowi i Michałowi oraz dziękujemy za reprezentowanie społeczności szkolnej w tak ważnej inicjatywie.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności