Logo ZSL w Gioraju

TRENING NAD JEZIOREM SARCZ W TRZCIANCE

Ocena 0/5

Drużyna Gorajczyków uczestniczyła  ostatnio w treningu wyjazdowym do Trzcianki. Trening odbył się nad jeziorem Sarcz w Parku Ryb Słodkowodnych, w którym jest zorganizowany Zielony Punkt Kontrolny. Sportowa rywalizacja, świetna zabawa, piękne okoliczności natury i dobre emocje towarzyszyły trenującym. W wyjeździe brało udział 14 biegaczy.

W Goraju odwiedził nas również trener Biegów na Orientację pan Zygmunt Jeliński, który przeprowadził trening biegowy.

Reprezentacja Szkoły przygotowuje się do udziału w Mistrzostwach Polski Leśników w Złotowie oraz Mistrzostwach Europy, które odbędą się we Włoszech. Najbliższe zawody w Złotowie już 6 i 7 maja. Trzymajcie kciuki za reprezentację.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności