Logo ZSL w Gioraju

SPŁYW KAJAKOWY KLASY IA

Ocena 0/5

24 maja 2023 r. uczniowie klasy 1a wzięli udział w spływie kajakowym po rzece Korytnica. Rzeka ta jako szlak kajakowy charakteryzuje się dużą różnorodnością dzikiej i wspaniałej przyrody. Uczniowie mogli zaobserwować wiele gatunków ptaków, zwierząt i roślin. Napotkali również przeszkody w postaci pochylonych bądź zwalonych drzew i nie raz musieli wyjść z kajaka.

Na mecie czekała na nich zasłużona nagroda w postaci przepysznej ciepłej zupy przygotowanej przez Panią Edytę Musiałek.

A dzięki uprzejmości Leśniczego Leśnictwa Jaźwiny – Pana Mirosława Śliwiaka mogli ogrzać się przy ognisku.

Jeszcze raz bardzo pięknie dziękujemy Pani Musiałek za pomoc i ogromne zaangażowanie w przygotowanie wycieczki, a Panu Waldemarowi Łojko za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem na wodzie.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności