Logo ZSL w Gioraju

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA PLAKAT PROMUJĄCY MEDIACJE

Ocena 0/5

W internacie rozstrzygnięto konkurs na plakat promujący ideę mediacji – dialogu, porozumienia i rozwiązywania konfliktów bez przemocy. Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do refleksji nad znaczeniem rozmowy i wzajemnego szacunku w codziennych relacjach.

Jury przyznało nagrody:

  • I miejsce – Oktawia Stanulewicz
  • II miejsce – Maria Balcerowiak
  • III miejsce – Maja Taraskiewicz

Gratulujemy laureatkom i wszystkim uczestnikom za kreatywność oraz trafne ukazanie wartości mediacji.

Konkurs pokazał, że młodzież potrafi dostrzegać znaczenie rozmowy, empatii i wzajemnego szacunku w codziennym życiu – a mediacja może być pierwszym krokiem do lepszego porozumienia.

Galeria zdjęć

I m. Oktawia Stanulewicz II m. Maria Balcerowiak III m. Maja Taraskiewicz
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności