Logo ZSL w Gioraju

REALIZUJEMY PROJEKT "WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI"

Ocena 0/5

Nasza szkoła przystąpiła do projektu ekologicznego "WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI". Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych.

JEDYNYM WARUNKIEM JEST MOBILIZACJA DO DZIAŁANIA, PORZĄDKI DOMOWE I CHĘCI!

MAMY NADZIEJĘ, ŻE PRZYŁĄCZYCIE SIĘ DO ZBIÓRKI!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą, zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

TERMIN ZBIÓRKI – do 7 kwietnia 2026 r.

LOKALIZACJA ZBIÓRKI – ZSL w Goraju – wiata obok internatu

KONTAKT – Kierownik internatu Agnieszka Bąbelczyk, Kierownik gospodarczy Paweł Strawa

W ramach akcji przyjmowane są wyłącznie sprzęty kompletne - muszą zawierać elektronikę, natomiast brak kabla to nadal kompletny sprzęt.

Nie przyjmujemy świetlówek, lamp, baterii oraz tonerów!

SZCZEGÓŁY ZBIÓRKI NA PLAKATACH W GALERII

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności