Logo ZSL w Gioraju

PODZIĘKOWANIA DLA HONOROWYCH DAWCÓW KRWI

Ocena 0/5

To co robimy dla siebie umiera razem z nami.

To co robimy dla innych – JEST WIECZNE.

Albert Einstein

 

We wtorek 12 kwietnia 2022 r. odbyło się podsumowanie działań  Honorowych Dawców Krwi. Pedagog szkolny Katarzyna Fąferek – opiekun szkolnego Koła Honorowych Dawców Krwi wręczyła dyplomy oraz podziękowała maturzystom za systematyczne dzielenie się najcenniejszym  lekarstwem i darem życia – własną krwią. Przy słodkim poczęstunku nie zabrakło refleksji na temat doświadczeń związanych z pierwszymi wyjazdami do Regionalnego Krwiodawstwa w Czarnkowie oraz nabyciu pozytywnych wartości, które pójdą wraz z wolontariuszami w świat,  kontynuując szkolną tradycję oddawania krwi zgodnie z maksymą Alberta Einsteina.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności