Logo ZSL w Gioraju

PODWÓJNE PODIUM W ZMIANIE ŁAŃCUCHA NA XV MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ W UMIEJĘTNOŚCIACH LEŚNYCH

Ocena 0/5

W dniach 24-25 kwietnia 2025 r. nasza drużyna uczestniczyła w XV Mistrzostwach Polski Szkół w Umiejętnościach Leśnych. W tym roku gościliśmy w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju. Reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Bartłomiej Spychała, Bartłomiej Szynkiewicz, Jano Felsmann, Antoni Kurowski i Krzysztof Ryło, pod opieką nauczycieli: Wojciecha Wardęgi i Hieronima Wardęgi, w klasyfikacji ogólnej zajęła siódme miejsce. Natomiast konkurencja zmiany łańcucha pokazała, co najczęściej trenujemy. I miejsce zajął Bartłomiej Spychała, a Jano Felsmann III miejsce. Gratulujemy!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności