Logo ZSL w Gioraju

POCZTA SERC – WALENTYNKI W INTERNACIE

Ocena 0/5

Z inicjatywy Rady Internatu korytarze wypełniła atmosfera życzliwości i dyskretnej ciekawości. Przez ponad siedem dni mieszkańcy mogli wrzucać kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka. Jedni odważnie podpisane, inni z nutą tajemnicy, ale wszystkie pisane z potrzeby serca.

12 lutego nadszedł moment najbardziej wyczekiwany. Walentynkowa poczta ruszyła w drogę, a kartki trafiły do adresatów. Były uśmiechy, zaskoczenia, rumieńce i to ciche „dziękuję”, którego nie zapisze się w żadnym regulaminie, a które buduje wspólnotę lepiej niż niejeden apel.

Takie drobne gesty przypominają, że internat to nie tylko plan dnia i obowiązki, to przede wszystkim ludzie. A dobre słowo, nawet napisane na małej karteczce, potrafi ogrzać zimowy wieczór skuteczniej niż kaloryfer.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności