Logo ZSL w Gioraju

PO RAZ KOLEJNY SUKCES W KONKURSIE PTOP SALAMANDRA

Ocena 0/5

W sobotę 19 marca 2022 r. w Poznaniu odbył się etap wojewódzki Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych "Ptaki lasów" organizowany przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody SALAMANDRA. Naszą Szkołę reprezentowali najlepsi uczniowie etapu szkolnego: Patryk Kalinowski i Jakub Radzymiński pod opieką nauczycielki biologii pani Magdaleny Jeżewskiej.  Do finału etapu wojewódzkiego dostał się Jakub Radzymiński. Pytania w finale były bardzo trudne, ale Jakub do końca dzielnie walczył rozpoznając głosy ptaków i ich wygląd. Ostatecznie uplasował się na II miejscu. Gratulujemy!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności