Logo ZSL w Gioraju

NAGRODZONO LAUREATÓW TURNIEJÓW INTERNACKICH

Ocena 0/5

W poniedziałek 22 kwietnia 2024 r. podczas apelu nagrodzono uczniów - laureatów internackich Turniejów: szachowego i tenisa stołowego.

TURNIEJ SZACHOWY:

  • I miejsce Jacek Kwiatkowski
  • II miejsce Maciej Ryżyk
  • III miejsce Michał Milewski

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO:

  • I miejsce Alan Szymankiewicz
  • II miejsce Jano Felsmann
  • III miejsce Bartłomiej Szynkiewicz

Serdecznie dziękujemy Panu Stanisławowi Zalewskiemu - Nadleśniczemu Nadleśnictwa Krucz za ufundowanie pucharów dla laureatów Turnieju.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności