Logo ZSL w Gioraju

NAGRODZONO LAUREATÓW INTERNACKICH TURNIEJÓW

Ocena 0/5

W czwartek 9 czerwca 2022 r. podczas apelu nagrodzono uczniów - laureatów internackich Turniejów: szachowego, tenisa stołowego i bilardowego.

TURNIEJ SZACHOWY:

  • I miejsce Jacek Kwiatkowski
  • II miejsce Jakub Nalepa
  • III miejsce Jakub Sznajder

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

  • I miejsce Bartosz Jędrzejewski
  • II miejsce Filip Judek
  • III miejsce Filip Pytel

TURNIEJ BILARDOWY

  • I miejsce Michał Milewski
  • II miejsce Bartłomiej Spychała
  • III miejsce Nikodem Wolniak
Składamy podziękowania Zarządowi Okręgowemu Polskiego Związku Łowieckiego w Pile oraz Nadleśnictwu Krucz za ufundowanie nagród laureatom Turnieju. Serdecznie dziękujemy również Panu Jerzemu Jagiełka oraz Pani Ewie Kujawińskiej za wsparcie Turnieju Szachowego.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności