Logo ZSL w Gioraju

NA WYSTAWIE FOTOGRAFICZNEJ Z OKAZJI 25-LECIA ZWIĄZKU POLSKICH FOTOGRAFÓW PRZYRODY

Ocena 0/5

8 czerwca 2022 r. wychowankowie internatu wraz z opiekunami udali się do Trzcianki, gdzie zwiedzili wystawę fotograficzną z okazji 25-Lecia Związku Polskich Fotografów Przyrody. Gorajczycy pojechali tam na zaproszenie Pana Remigiusza Wojtery – Prezesa Stowarzyszenia Fotograficznego Sarenka w Trzciance, który oprowadził po wystawie oraz przybliżył działalność stowarzyszenia „Sarenka”. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności