Logo ZSL w Gioraju

"NA WYSPACH WYOBRAŹNI" - WARSZTATY Z ARTYSTAMI PLASTYKAMI

Ocena 0/5

15 maja 2023 r. uczniowie naszej Szkoły mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach plastycznych przygotowanych przez artystów uczestniczących w XII Plenerze Malarskim pt. „Malowanie ze św. Hubertem”. Wykorzystując różne techniki plastyczne stworzyli niepowtarzalne prace, które można podziwiać w galerii zdjęć. Natomiast 17 maja, szczególnie zainteresowana sztuką młodzież, ponownie miała okazję spotkać się z uczestnikami pleneru, aby bliżej poznać ich twórczość. Takie spotkania są dla młodzieży okazją do poznania fascynujących osób, do rozwijania inwencji twórczej, poznania innych możliwości wyrażania swoich przeżyć i emocji oraz sprawdzenia swoich sił w kolejnym fascynującym doświadczeniu, a kto wie, może i odkrycia nowej pasji.

Swój czas gorajczykom poświęcili: Bogusław Doba, Seunguk Lee, Maria Kania, Andrzej Sibilski, Jerzy Klimczak, Ewa Dołgań-Piotrowska, Elżbieta Szarejko, Katarzyna Raczkowska, Małgorzata Chmielowska, Vidas Dregva, Zdzisław Machowicz, Ewa Sikora-Piasek i Elżbieta Iwko. 

Dziękujemy!

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności