Logo ZSL w Gioraju

NA VII MISTRZOSTWACH POLSKI LEŚNIKÓW W ŁUCZNICTWIE 3D

Ocena 0/5

27 maja 2023 r. na terenie nadleśnictwa Warcino odbyły się VII Mistrzostwa Polski Leśników w Łucznictwie 3D o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie: Kacper Gapski, Emil Nowak, Antoni Kurowski, Jakub Wardęga, Michał Małecki, Mateusz Woś, Marcel Zielazek oraz opiekun Wojciech Wardęga. Najlepszy wynik uzyskał Jakub Wardęga zajmując IV miejsce w kategorii łuki bloczkowe mężczyźni. Dziękujemy organizatorom za świetnie przygotowaną trasę i miłą atmosferę.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności