Logo ZSL w Gioraju

MSZA HUBERTOWSKA

Ocena 0/5

W niedzielę 24 października 2021 roku w Sanktuarium Maryjnym w Lubaszu została odprawiona msza święta hubertowska w intencji żywych i zmarłych myśliwych i leśników. Mszę św. koncelebrowali ks. kan. Eugeniusz Lijewski, o. Mirosław Zięba i ks. Maciej Grześ.

Wykonawcą muzyki do Mszy św. Hubertowskiej był Zespół Trębaczy Myśliwskich z Zespołu Szkół Leśnych w Goraju.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności